Kevadises spordituhinas

Tallinnast Käärikule – või siiski mitte?

Meiega, nagu ilmselt ka teiega, on viimasel ajal päris palju juhtunud. Päike käib kõrgemalt ning et talvel kogutud treeningtunnid raisku ei läheks, tuleb need “naabrimeest paika pannes” wattideks muundada 🙂 Vähem kui kuu aega tagasi, lugesid paljud harrastussportlased päevi, millal saab Hispaaniasse kevadlaagrisse minna. Paljud muidugi juba olid seal ja paljud olid just minemas, kuid suuremale osale spordiharrastajatele tuli selle aasta plaanidesse muudatus, mis muutis kõike..

Ka meil oli plaan, see aasta juba viiendat korda, korraldada Eestimaa oludes üks korralik kevadlaager neile, kellel pole võimalik Hispaania päikese all treeningkilomeetreid koguda. Pidime seda tegema koos Just 4 Fun’ga. Idee oli meie enda arvates vinge – kevadlaager mis pidi kestma 18 kuni 26 aprill oleks alanud Tallinnas ja lõppenud Käärikul. Kõik oli läbi mõeldud ja ette valmistatud, kuid siis tuli inimeste elu muutev inimsilmale nähtamatu viirus, mis muutis kõike.

Ilmad on soojaks läinud

On kuidas on, kuid meile tundub, et spordientusiastid on oludega hästi kohanenud. Trennid saavad tehtud. On need siis toas pukki sõites või õues üksi ja tuulega võideldes, trenni tehakse kõvasti, nii vähemalt paistab meile kui pilk Stravasse tõsta. Oleme ka ise maanteerattaga viimastel päevadel sõitmas käinud ning peab tunnistama, et päris mugav on maanteel sõita kui autosid on vähe ja need vähesedki sõidavad turvalist külgvahet hoides rahulikult mööda. Need ratturid, kes kevadeti maanteel sõidavad kogevad aeg ajalt ikka seda, et nendest mööda sõitva auto tuuleklaasile lisaks saavad klaasipesuvedelikuga kokku ka nende silmi kaitsvad prillid ning kes samal ajal parasjagu punases, sellel ka kopsud. See viimane on muidugi väike liialdus..

“Me pole kunagi seadnud mingeid tingimusi, et ainult klubi liikmed võivad Sportlove riideid osta. Kõik võivad osta – sõltumata klubilisest kuuluvusest..”

Spordiklubi Sportlove

Meil aga on viimastel päevadel põnevalt läinud. Paljud toredad ja head asjad on just viimastel päevadel juhtunud. Saime valmis oma 2020 aasta rattariiete kujunduse. Tegime selle natuke teistsuguse kui varasemalt, ennekõike just klubi 5. tegutsemisaastat silmas pidades. Lisaks tegime klubi tasandil mitu head diili, millest saavad kasu ennekõike kõik meie klubi liikmed. Näiteks harrastajate poolt hästi omaks võetud ja palju head tagasisidet saanud, SIS spordisöökide Eesti esindajaga saime kokkuleppele mis motiveerib nii neid, kui meid. Saime väga hea kliendikogemuse Hobisport spordikaupade e-poest spordikaupu ostes – praegusel ajal on see eriti tänuväärt kui saad rattale uusi jubinaid soetada interneti kaudu.

5 aastat on läinud nagu naksti

Vajuta “Play” ja vaata 360 kujundust

Vaevalt olime oma tuliuue rattariiete kujunduse avalikuks teinud kui juba saime hästi palju positiivset tagasisidet. Inimesed kiidavad uut kujundust ning küsivad kust ja kuidas saaks Sportlove kujundusega riideid osta. Mis meil saab aga selle vastu olla kui meie riietega sõidavad inimesed üle kogu Eesti. Õigupoolest meile see isegi meeldib, väga meeldib. Me pole kunagi seadnud mingeid tingimusi, et ainult klubi liikmed võivad Sportlove riideid osta. Kõik võivad osta – sõltumata klubilisest kuuluvusest ja meil on hea meel tõdeda, et inimesed on ka varasemalt üle Eesti meie riideid endale soetanud.

Kuid tulles tagasi kevadise spordituhina juurde.. tuhiseme ikka vaikselt edasi ning peame kinni nii eriolukorra- kui ühiskonnas laiemalt kokku lepitud reeglitest – arvestame üksteisega 🙂#AITÄHMEEDIKUD