ELAMUSSPORTLASTE KOHTUMISPAIK

Klubi asutamise lugu

Kui 2007. aastal endale esimese korraliku ratta ostsin, siis panin rattaostuga täielikult puusse. Tahtsin püüda kaks kärbest ühe hoobiga - valik langes hübriidrattale. Esimene võistlus oli küll konarlik, kuid see-eest põnev ja erutav. Ootasin starti väga. Sõidu lõpus olin väsinud ja viimaste seas, kuid emotsioonid olid laes :)
Grupitreeningutele minnes tundsin, et olen rohkem motiveeritud, kui üksi treenides. Ühel hetkel viis üks asi teiseni ja niimoodi tekkis mõte, et teeks klubi.
Andrus Pilt
Peagi avastasin, et üksi treenida polegi nii põnev ning suhteliselt kiiresti tekkis vajadus nõu küsida mõne rohkem kogenud tegija käest. Grupitreeningutele minnes tundsin, et olen rohkem motiveeritud, kui üksi treenides. Ühel hetkel viis üks asi teiseni ja niimoodi tekkis mõte, et teeks klubi.
Täna pakub suurimat kirge Sportlove brändi ja klubi arendamine ning mõõdukas mahus erinevate spordialade harrastamine. Hea tunne on saada inimeste käest emotsioonidest tulvil tagasisidet, et teeme õiget asja. Ühte ma aga luban küll, klubi arendame me südame ja kirega.
allkiri
| klubi asutaja

Ühistreeningud

Korraldame läbi hooaja erineva tasemega ühistreeninguid jms
sündmusi

Ühisüritused

Korraldame läbi hooaja mitmeid ühiseid üritusi, koosviibimisi ja
väljasõite

Soodustused

Oled esimene, kes saab teada klubi uudistest ja arengutest ning soodustustest

Mugavus

Klubiliikmetele paindlikud maksevõimalused. Organiseerime kõik üritused

Silmapaistva kujundusega riided on osa meie kirest

Ühistreeningud. Kogupere spordiklubi. Sportlove. Riided

Sportlove Sinine

Teadsime kohe algusest peale, et riiete kujunduse läbiv värvitoon peab olema sinine. Sinise tooni tonaalsuse osas ei olnud asjad, aga nii selged. Kuid siis leidis Liina selle liblikaga pildi, mis kaudselt sümboliseerib uudsust ja värskust. Helen tegi esimesed visandid ja ta sai kohe asjale pihta. Nii sündis meie esimene kujundus.
"Mitu aastat üksinda iseseisvalt sporti tehes märkasin, et ma ei tee enam nii pidevalt trenni ja pole motivatsiooni, et tundsin, et vajan väikest muutust ja sõpradega koos rattaga sõitma minna on ikka kergem, kui üksinda. Sportlove klubi ise ei kohusta sind millegiks aga annab sulle nii palju erinevaid võimalusi juurde"


Kaido Hermat. Kogupere spordiklubi.

#sportlovefamily

Ühistreeningud. Kogupere spordiklubi. Sportlove
Ühistreeningud. Kogupere spordiklubi. Sportlove
Ühistreeningud. Kogupere spordiklubi. Sportlove

Spordiklubi Sportlove

MTÜ Spordiklubi Sportlove
Saku, 75510, Eesti
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Swedbank
EE372200221060536018

Sportlove meedia

© Sportlove 2023 kõik õigused kaitstud