• Koht: Cambrils, Hispaania
  • Kuupäevad: 3 - 17.04.2017
  • Eesmärk: Mahutreeningu laager
  • Hawaii Camp kevadlaagri koduleht:

Hawaii Camp kevadlaager

2018 kevadlaagri osas otsustasime, et Hawaii Camp on täpselt see, kus ka meie oma klubiga laagerdada soovime. Tegijad on suurte kogemustega, usaldusväärsed ja kogu orgunn on hästi organiseeritud. Ise nad kirjeldavad ennast järgmiselt: "Kõikide rattalaagrite ema ja isa, järjekorras juba 17. Hawaii Expressi kevadine rattalaager on tõeks saamas. 03.04 – 17.04.2018. Seekord langes valik taas Hispaaniale, et mitte öelda Katalooniale. Cambrils, mis enamusele meie staažikatest laagerdajatest väga pikka tutvustamist ei vaja."

Sõidame erinevates gruppides - puhkame korralikult ja naudime vaba aega

Treenida toimuvad 3+1 treeninpõhimõtte järgi. See tähendab seda, et kolm järjestikku päeva sõidetakse kasvavate mahtudega ning neljandal päeval puhatakse. Sportlove klubi aasta mees ja meie enda superstaar Andres Peets veab laagris võistlusteks valmistujate gruppi, selles grupis võivad sõita kõik, kelle jaoks on tempo sobiv. Rohkem infot Hawaii Camp gruppide kohta leiab nende kodulehelt.

Sportlove klubiliige lisab registreerimisel oma nime taha "Sportlove". Klubi liige saab rohkem infot e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sagrada Familia

Toimunud üritused

2017 hooaja silmapaistvamad üritused olid Sportlove Mallorca kevadlaager, Sportlove Eesti kevadlaager, klubiga Tartu Rattamaratonile, klubiga Haanja 100-le ja Sportlove hooaja lõpuüritus - hooaja parimate tunnustamine. Naudi spordi tegemist!

Sportlove Mallorca kevadlaager

7. - 15. aprill 2017

Spordiklubi Sportlove korraldas oma liikmetele kevadise 9 päevase rattalaagri! Laagri sihtkoht oli, sooja vahemerelise kliimaga, Mallorca. Laagrisse olid oodatud kõik meie liikmed, nende pereliikmed, sõbrad ja tuttavad. Ühesõnaga kõik need inimesed, kellele meeldib rattaga sõita või kellele meeldivad inimesed, kellele meeldib rattaga sõit.

Kõik treeningud algasid kell 11.00 ning sõltuvalt rajaprofiilist kestsid 3-6 tundi. Treeningud toimusid erineva tasemega treeningruppides. 9-päevase laager sisaldas kahte (3+1) treeningtsüklit, st. kolm järjestikku päeva sõideti ning neljandal päeval puhkati :)

Partnerid

Sportlove Eesti kevadlaager ™

Sportlove Sigulda rattanädalavahetus ™

Sportlove käib koos võistlustel ™

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia