Hoolitseme oma liikmete eest!
Palju erinevaid soodustusi!

Toetajad

Veebimajutus.ee (Elkdata OÜ) on suurima Euroopa domeenivalikuga teenusepakkuja Eestis ja .ee domeenide akrediteeritud registripidaja, teenindades igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 domeeni. Oled õiges kohas, kui soovid domeeninime registreerida ning oma domeeniga e-posti aadressi ja kodulehe mugavalt tööle panna.

Oleme valdkonnas tegutsenud juba 18 aastat, meie teenuseid kasutavad enam kui 15 000 Eesti ettevõttet.
Kuidas rebane meie sõbraks sai?

Oleme "oma nägu" juba pikalt otsinud, et anda edasi just see õige kuvand, mille nimel me igapäevaselt pingutame. Kõik sai alguse "V" ja "M" tähe kombineerimisest (Veebi+Majutus), mille käigus jõudsime tegelaseni, kelles enda eesmärgid ära tundsime.
Rebane on uudishimulik, osav ning leidlik. Koos selle nutika loomaga leidub alati õige tee ja väljapääs. Rebane teab alati lahendust.

Osaühingu WeldMet Solution peamiseks tootmisvaldkonnaks on leht- ja profiilmaterjalist toodete valmistamine. Oma toodetes kasutame valdavalt roostevaba terast ja alumiiniumi, samuti tavasüsinikteraseid. Meie noor kollektiiv koosneb oma-ala spetsialistidest, keda viib edasi tahe pakkuda klientidele parimat võimalikku teenindust ja kvaliteeti.
Lisaks projektijuhtimisele ja allhankele oleme välja töötanud avaliku ruumi tooterühma, mida pidevalt oma klientide ja koostööpartneritega arendame. Valmistame ka kaupluse- ja äriruumide sisustustarvikud vastavalt klientide vajadustele, väiksematest müügikohtadest hüpermarketite ja kaubamajadeni. Materjalivaliku võimalusi on mitmeid.

Spordivarustuse partnerid


partnerid
2016. aastal sõlmisime, meie jaoks olulise kokkuleppe A&T Sport kaupluste ketiga. Palju tutvustust nad ei vaja, tooted ja tuntus räägivad enda eest. Tegemist on vaieldamatult ühe mitmekülgsema kaubavalikuga kauplusteketiga.

Focus jalgrattad 20% soodsamalt
Cervelo jalgrattad 15% soodsamalt
Jalgrataste lisavarustus ja varuosad 20% soodsamalt
Jalgratta hooldus 10% soodsamalt
Jalgrattakingad Mavic ja kiivrid 30% soodsamalt
Salomon jalatsid 25% soodsamalt
Polar tooted 15% soodsamalt
Kiivrid, jooksuriided jms 30% soodsamalt

www.atsport.ee

partnerid
Hobisport on tänaseks üle 10-ne aasta tegutsenud jalgrattaga seotud spordikaupade e-pood. E-poes on saadaval jalgrattad, jalgrataste lisavarustust, spordiriideid, spordikellad ja kompuutrid, suur valik erinevaid treeningvahendeid, Assioma võimsusandurid, Wahoo trenazöörid jpm.

Sportlove klubiliikmetele e-poe hinnad 5% soodsamad

www.hobisport.ee

partnerid
Sportlove klubiliikmetele Gps Eesti OÜ poolt müüdavad Garmin spordikellad ja rattakompuutrid 20% soodsamalt. Garmin spordikellad ja rattakompuutrid on viimastel aastatel läbi teinud suure arenguhüppe ning järjepidev arendustegevus jätkub igapäevaselt. Enne ostu sooritamist on kõiki tooteid võimalik kaupluses kohapeal proovida.

www.garmineesti.ee

partnerid
Veloplus on üle Eesti tuntud rattapood mis avati juba 1997 aastal. Neile meeldib pakkuda kvaliteetset kaupa nagu Merida, Cube ja Kellys jalgrattaid, kuid neilt leiab ka jalgratta lisavarustust, spordiriideid, spordikellasid, treeningvahendeid jms.

Sportlove klubiliikmetele allahindlused kuni 30%

www.veloplus.ee

Partnerid


partnerid
Kõik SIS tooted Sportlove klubiliikmele 35% soodsamalt. SIS on teerajaja sporditoitumise valdkonnas.

SIS TOETAB SPORTLASI kellega neil on samad väärtushinnangud ja kes on motiveerivaks eeskujuks teistele. Inspireerituna oma ala tippude praktikast, tahame pakkuda kestvusalade harrastajatele parimaid võimalusi toitumise valdkonnas.

SIS tooted on kvaliteetsed ning paljude harrastajate poolt hästi omaks võetud. Toodete tellimine läbi e-poe on mugav ja lihtne.

www.sisbaltics.eu

partnerid
Bioracer teeb kõike kirega. Nad peavad väga oluliseks uuendusmeelsust, kvaliteetset teenindust ja kliendite usalduse võitmist. Kvaliteetsed riided ratturitele, kiiruisutajatele, triatleetidele ja jooksjatele. Nende põhifookus on alati kliendi rahulolu.

www.qmnordic.com

partnerid
Me austame Eesti teravilja. See on tervislik ja maitseb hästi! Eesti Pagar väärtustab kodumaist toorainet ja tunneb Eesti inimese maitse-eelistusi. Sellega oleme võitnud paljude poolehoiu. Eesti Pagar on Eesti suurim pagaritööstusettevõte, mille kaubamärk kaunistab tootepakendeid alates 2004. aastast.

www.eestipagar.ee

partnerid
Trüki- ja tootmisagentuur PrintLink ühendab trüki- ja tootmise spetsialiste, kes aitavad Sind igapäevaste mahutöödega, aga suudavad kaasa mõelda ja vaimustuda ka erilisemate lahenduste teostamisel. Me tunneme kõiki levinumaid trükitehnoloogiaid ja -materjale, ning teeme koostööd kohalike ja lähivälismaal tegutsevate tootjatega. Lisaks kvaliteetsele tulemusele, peame tähtsaks kärmet tegutsemist ja tähtaegadest kinni pidamist. PrintLink teenindab täna Eesti juhtivaid ettevõtteid/ turuliidreid, kes kõik hindavad meie kogemusi valdkonnas. Me tunnetame vastutust ja me tahame head asja teha.

www.printlink.ee

partnerid
A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, kelle tootevalikust leiab 14 erinevat tootegruppi. Neist suurim on õllede tooteportfell, järgnevad mahl, vesi ja karastusjook ning ülejäänud tootegrupid – siidrid, lahjad alkohoolsed joogid, Active mahlajoogid, spordi- ja energiajoogid, siirupid ning kali. Ettevõte seisab hea Eesti joogikultuuri säilimise ja arendamise eest, hoides au sees nii vanu joogitootmise traditsioone kui ka uuendades pidevalt oma tooteportfelli pakkumaks tarbijatele üha uusi ja tervislikke maitsekombinatsioone.

www.alecoq.ee


See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Spordiklubi Sportlove

MTÜ Spordiklubi Sportlove
Saku, 75510, Eesti

Swedbank
EE372200221060536018

Sportlove meedia

© Sportlove 2024 kõik õigused kaitstud